Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 29
Wczoraj: 61
Bieżący tydzień: 176
Poprzedni tydzień: 976
Bieżący miesiąc: 1867
Poprzedni miesiąc: 1066
Ogółem: 4388

Poland 57.7%Brazil 0.2%
United States 38.3%Netherlands 0.2%
Germany 0.6%Romania 0.2%
United Kingdom 0.6%Ukraine 0.2%
France 0.2%Kuwait 0.1%mapa cmentarza

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2017 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła - 15 października 2017

  1. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Nie lekceważmy tego daru Bożej Opatrzności. Matka Boża w swych objawieniach wskazuje na różaniec jako mistyczną broń i narzędzie Bożych zwycięstw. Jako chrześcijanie nie walczymy mieczem. „Kto mieczem wojuje, od miecza ginie”. Naszym orężem jest różaniec, w myśl zawołania: „Zło dobrem zwyciężaj”. Codziennie w naszym kościele Różanie o godz. 17.30. Zapraszamy.

  2. We wtorek kurs dla narzeczonych; początek o godz. 18.00 w kościele.

  3. W środę, 18 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia. Gorącą modlitwą obejmiemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze życie i zdrowie. Polecamy ich na Mszy Świętej o godz. 18.00.

  4. W środę po Mszy wieczornej spotkanie w kościele dla lektorów, ministrantów i aspirantów.

  5. Przyszłą niedzielę, 22 października, będziemy przeżywać jako Niedzielę Misyjną. Rozpoczniemy również Tydzień Misyjny. Pamiętajmy, że do każdego z nas Pan Jezus kieruje polecenie: „Idźcie i głoście”, tym bardziej modlitewnie i materialnie wspierajmy dzieła misyjne Kościoła. Składka przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

  6. Duszpasterstwo Rodzin serdecznie zaprasza na spotkanie w spawie leczenia niepłodności metodą Naprotechnologii, które odbędzie się we wtorek, 24 października o godz. 19.00 w domu duszpasterskim przy Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Jaśle (Fara).

  7. Zbliża się Wszystkich Świętych. Prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych. Wobec trudności w wywożeniu plastików i szkła zniczowego prosimy o zabieranie ich do odpadów domowych. Dziękujemy.

  8. Prosimy podawać imiona i nazwiska swoich zmarłych na kartkach wspominkowych. Druki znajdują się w informatorach i na ołtarzach.

9. W Łazach Dębowieckich we środę czyli 18 X o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Jana Pawła II patrona szkoły. Zapraszamy wszystkich czcicieli Jana Pawła II