Get Adobe Flash player

Dodatkowe

Logowanie

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 21
Wczoraj: 30
Bieżący tydzień: 51
Poprzedni tydzień: 202
Bieżący miesiąc: 502
Poprzedni miesiąc: 1098
Ogółem: 3390

Poland 61.8%Kuwait 0.4%
United States 28.8%France 0.3%
United Kingdom 3.1%Sweden 0.2%
Germany 2.2%Norway 0.2%
China 0.5%Ireland 0.2%mapa cmentarza

BOŻE NARODZENIE 2017 R.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. „Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły...” – śpiewamy dzisiaj w radosnej kolędzie. Chrystus przyszedł na świat, aby nas zbawić. To wydarzenie miało miejsce w historii, a jego przeżywanie jest wciąż odkrywaniem prawdy o wielkiej miłości Boga do każdego z nas. Co roku na nowo budzi się w naszych sercach prawdziwa radość: Bóg stał się człowiekiem, aby człowiek mógł zbliżyć się do Boga. Niech i dzisiaj prawdziwa Boża radość przepełni nasze serca. Niech rozlewa się na innych: w naszych rodzinach, w sąsiedztwie, parafii, w naszej Ojczyźnie. Z całego serca życzymy wszystkim bożonarodzeniowej radości wraz z błogosławieństwem Dzieciątka Jezus.

  2. Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, modlimy się w intencjach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz innych uczelni i wydziałów teologicznych w Polsce. Będziemy wspierać funkcjonowanie tych dzieł dydaktycznych naszymi ofiarami zbieranymi w tym dniu we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny.

  3. W Niedzielę Świętej Rodziny, 31 grudnia zakończenie „Starego Roku”. Tradycyjnie dziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski i przepraszamy za wszystkie grzechy.

  4. W Niedzielę Świętej Rodziny, zachęcamy małżonków do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich, będziemy w tym dniu szczególnie modlić się o miłość w rodzinach.

  5. Wizytacja duszpasterska, zwana kolędą rozpocznie się od środy, program w informatorze.

  6. Na czas kolędy odwołujemy Msze św. wieczorne. Codziennie będzie Msza rano o godz. 7.30. 

Dziękujemy za sprzątanie i za ofiary na potrzeby kaplicy w Łazach Dębowieckich: Ewie Pasternak, Marii Wieśniak, Emilii Wieśniak, a także: Renacie Świdrak, Krystynie Budziak i Beacie Marszałek.

Prosimy w najbliższym czasie o posługę: Renatę Marszałek, Beatę Rak i Sylwię Staniszewską, a później Zofie Rak, Barbarę Marszałek i Marię Krupa.