Poland 61.6%Kuwait 0.3%
United States 30.1%Ireland 0.3%
Germany 1.7%Lithuania 0.2%
China 0.4%Spain 0.2%

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018 R.

Trzecia Niedziela Wielkanocna - 15 kwietnia 2018

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.

3. Zapraszamy na krą biblijny we wtorek o godz. 19.30.

4. We wtorek rozpocznie się także przygotowanie narzeczonych do sakramentu małżeństwa, razem z poradnią rodzinną. Początek o godz. 18.00 w kościele później spotkanie w salce przy plebanii.

5. W czasie kwesty miesięcznej na prace remontowe zebrano: w Dębowcu 5100 zł a w Łazach Dębowieckich 655zł. Dziękujemy za wszystkie ofiary.

6. Świetlica dla dzieci we środy o godz. 16.00.

7. We czwartek zapraszamy na katechezy przedmałżeńskie o godz. 18.00 w kościele.

8. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

9. W najbliższym tygodniu rozpoczną się tegoroczne prace przy renowacji ołtarza głównego. Chcielibyśmy w tym roku dokończyć cały ołtarz główny. W najbliższym czasie rozpocznie się także remont muru.